Porażka z AZS Opole - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: poniedziałek, 29.04.2024 | Imieniny obchodzą: Piotr, Robert, Bogusław

Wiadomości

« powrótPorażka z AZS Opole

Porażka z AZS Opole

09.03.2008 21:20 - Admin Nie udało się wygrać ostatniego meczu sezonu przed własną publicznością.Mecz rozpoczęliśmy od wygranej I kwarty choć nie przyszło to naszej drużynie łatwo , bo w 5 min. goście prowadzili już 15:5 , ale agresywna gra w obronie i liczne błędy gości pozwoliły nam dogonić opolan i wyjść na prowadzenie 19:15. Sytuacja w II kw. zmieniła się diametrialnie i w tej części gry to my b.często gubiliśmy piłkę AZS zdołał odrobić straty i wyjść na 6 punktowe prowadzenie.Po przerwie próbowaliśmy przyśpieszyć grę jednak niedokładność w w naszych poczynaniach powodowała łatwe wyprowadzanie kontr przez opolan co w konsekwencji spowodowało zdecydowane wygranie tej kwarty przez gości 15:29.W czwartej kwarcie mimo prób i kilkakrotnego zbliżanie się wynikiem do...

przeciwnika nie udało się odwrócić losów spotkania i AZS Opole odniósł zasłużoną wygrana.
Doral Nysa Kłodzko - AZS Opole 79-94 (19-15,19-29,15-29,26-21)
Punkty na naszej drużyny zdobywali: Weiss 11, Radwański 8(2x3), Sterenga 24, Zalewski 20(3x3), Grygiel 4, Obrzut 6, Sularczyk 6.
Dla AZS Opole punktowali : Orłowski 6, Machynia 2, Zarankiewicz 33( 5x3), Kasperski 7(1x3),Motyl 16, Zadęcki 12, Pawlik 10, Styła 5(1x3), Nowak 3, Pawłowski 0, Sitek 0.